Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Erdogani para vizitës në Tiranë: Turqia e sheh Shqipërinë si mike dhe aleate të natyrshme

Turqia e sheh Shqipërinë si mike dhe aleate të natyrshme, deklaroi presidenti turk Rexhep Taip Erdogan për "Albania Dejli Njuz", në prag të vizitës së tij të nesërme zyrtare në Tiranë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle