Ballkan SQBallkan.portal SQ

Erdogani në Parlamentin e Shqipërisë: Shqipëria partner strategjik i Turqisë, por duhet të ndërmarrim masa kundër “FETO”-s

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në fjalimin para deputetëve në parlamentin e Republikës së Shqipërisë tha se Turqia dhe Shqipëria kanë ndërtuar marrëdhënie të cilat kanë rrënjë të thella dhe se Turqia e sheh Shqipërinë si partner strategjik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle