Ballkan SQBallkan.portal SQ

Erdogani me paralajmërim për Greqinë për pasoja “katastrofale” nëse vazhdon me armatosje në ishujt në Egje

- Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan e paralajmëroi Greqinë që të ndërpritet që t'i armatosë ishujt në detin Egje dhe t'i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle