Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Erdogani hoqi dorë nga dëbimi i 10 ambasadorëve perëndimorë

Ambasadorët perëndimorë në Turqi janë “tërhequr” dhe do të jenë “më të kujdesshëm në të ardhmen”, deklaroi sot presidenti turk Rexhep Taip Erdogan, pas çka kumtoi se do të heqë dorë nga dëbimi i 10 diplomatëve, të cilëve u është kërcënuar për shkak të përkrahjes së tyre për filantropin e mbyllur, Osman Kavalla.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle