Ballkan SQBallkan.portal SQ

Erdogani bisedoi me kryeministrin holandez për rrugën e NATO-s të Suedisë dhe Finlandës

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan tha sot se ka pasur bisedë të gjerë me kryeministrin holandez Mark Rute për anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO, transmeton Anadollu.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle