Ballkan SQBallkan.portal SQ

Erdogan u kërcënua se do t’i dëbojë ambasadorët për shkak të thirrjeve për lirim të Kavalës

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan u kërcënua  se do t'i dëbojë  ambasadorët e dhjetë vendeve, duke e përfshirë edhe Francën, Gjermaninë dhe SHBA-në,  prejse këtë javë bënë thirrje  për lirim të aktivistit dhe mbrojtësit të opozitës Osman Kavala.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle