Ballkan SQBallkan.portal SQ

Erdogan: Turqia është e gatshme të bashkëpunojë me talebanët

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan mbrëmë deklaroi se Ankaraja i përshëndet deklaratat e matura të liderëve talebanë dhe se Ankaraja është e gatshme të bashkëpunojë me ta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle