0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Erdogan sërish kërcënoi se do ta bllokojë hyrjen e Finlandës dhe Suedisë në NATO

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, sot sërish kërcënoi dhe tha se vendi i tij nuk do ta ratifikojë kërkesën e Suedisë dhe të Finlandës për hyrje në NATO derisa nuk realizohen premtimet që ato dy vendeve ia kanë dhënë Turqisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle