Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Erdogan: Rusia dhe Ukraina janë dakord për çështje teknike, por ko edhe për Krimenë

Presidenti turk Rexhep Taip Edogani sot deklaroi se Kievi dhe Moska janë dakord për çështjet teknike në negociatat  paqësore, por shtoi se të dyja palët ende janë të ndara kur bëhet fjalë për çështje territoriale siç është Krimeja.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle