Ballkan SQBallkan.portal SQ

Erdogan paralajmëroi se Turqia do të vazhdoj bashkëpunimin ushtarak me Rusinë

Turqia dhe Rusia konsiderojnë për përforcimin e lidhjes mbrojtëse, përfshirë edhe hapin bashkëpunues në projektin për zhvillimin e nëndetëseve dhe aeroplanëve ushtarake, deklaroi presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan, lajmëron DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle