Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Erdogan në Tiranë: Prania e “FETO” në Shqipëri e lëndon shumë popullin turk, ndërmerrni masa konkret

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan, pas vizitës njëditore zhvilluan konferencë për shtyp pas takimit në Kryeministri. Ku Rama tha se Turqia qëndron pranë Shqipërisë dhe i përkushton kujdes të veçantë përmendoreve kulturore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle