Ballkan SQBallkan.portal SQ

Erdogan në shkurt për vizitë në Riad, për herë të parë pas vrasjes së Xhamal Kashogut

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan mbrëmë deklaroi se në shkurt do ta vizitojë Arabinë Saudite dhe kjo do të jetë vizita e tij e parë në vend që nga vrasja e gazetarit saudit Xhamal Kashogi në Stamboll në vitin 2018.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle