Ballkan SQBallkan.portal SQ

Erdogan: Muslimanët duhet të ndërmarrin përgjegjësi për sigurinë dhe të ardhmen e njerëzimit

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan  porositi se myslimanët duhet të ndërmarrin përgjegjësi për paqen dhe stabilitetin e tyre, si dhe për sigurinë dhe të ardhmen e gjithë njerëzimit, lajmëroi Anadolia.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle