Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Erdogan: Micotakis “më nuk ekziston” për mua, asnjëherë nuk do të pajtohem për takim me të

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, sot deklaroi se kryeministri grek Kirjakos Micotakis, më nuk ekziston për të, pas vërejtjeve dhe kritikave të këtij të fundit ndaj Turqisë gjatë vizitës së tij të paradokohshme në SHBA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle