Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Erdogan emëroi një ministër të ri të Drejtësisë dhe e ndërroi drejtorin e Institutit Shtetëror për Statistikë

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan e emëroi Bekir Bozdag (56), anëtar të Partisë së Drejtësisë dhe Zhvillimit në pushtet, ministër i ri i Drejtësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle