Evropë SQEvropë.Portal SQ

Erdogan dhe Aliev hapën aeroport në Nagorno Karabah

Presidenti turk, Rexhep Taip Eerdogan dhe presidenti i Azerbajxhanit, Ilham Aliev sot e kanë hapur Aeroportin e sapondërtuar ndërkombëtar në Fuzuli në Nagorno Karabah.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle