0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQShkencë dhe teknologji SQ

“Epëll” prezantoi prodhimin e ri “Ajfon 13” dhe “Ajpad”-in” e përmirësuar

Gjiganti teknologjik amerikan “Epëll” sot e prezantoi modelin e ri “Ajfon 13” dhe modele të përmirësuara të tabletëve “Ajpad”, duke e zgjeruar konektivitetin 5-G dhe duke shfaqur çipe më të shpejta dhe kamera më të mira.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle