0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

EPC: Humbja e Zaevit në zgjedhje tregoi rreziqet nga “angazhimi i vakët” i BE-së

- Qendra Evropiane për Politikë (EPC), një nga tink-tenket më me ndikim në Bruksel, shpreh shqetësim për shkak të përkushtimit të dobët të BE-së drejtë zgjerimit dhe pasojat e rrezikshme, informon korrespondentja e MIA-s nga Bruksel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle