0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEkonomi SQShoqëri SQ

Energjia elektrike shtrenjtohet për 9,48 për qind, hiqet edhe tarifa e lirë gjatë ditës

Çmimi i energjisë elektrike për amvisëritë do të rritet për 9.48 për qind, ndërsa nga 1 janari hiqet edhe tarifa e lirë gjatë ditës, kumtoi sot kryetari i Komisionit rregullator për energjetikë dhe resurse të ujit (KRRE) Marko Bislimovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle