0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Energjia elektrike më e lirë për industrinë ushqimore, shërbimet komunale dhe shkollat

Disa kompani nga industria ushqimore, ujësjellësat dhe shkollat fillore dhe të mesme nga nesër deri më 30 prill të vitit të ardhshëm, kur përfundon kriza energjetike, do të furnizohen me energji elektrike me çmim preferencial përmes "ESM Shitje”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle