0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Ende janë aktive një pjesë e zjarreve, në fshatin Beli është shuar plotësisht, në rajonin e Ohrit është vënë nën kontroll

Zjarri mbi fshatin Gradmanci në rajonin e Shkupit është aktiv, si dhe zjarret në rajonet e Kumanovës dhe Shtipit. Zjarri në fshatin Beli është shuar plotësisht, ndërsa në rajonin e Ohrit është vënë nën kontroll, informojnë nga Qendrës për Menaxhimin e Krizave (QMK). Zjarrfikësit dhe ekipet e Armatës janë ende në terren.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle