0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

EMV sot pasdite duhet ta parashtrojë në Qeveri marrëveshjen për bashkëpunim me BEG-un, prej nesër e merr menaxhimin

EMV sot pasdite në mbledhje qeveritare duhet ta parashtrojë Propozim-marrëveshjen për bashkëpunim me BEG-un dhe tashmë prej nesër ta marrë menaxhimin me energjinë ngrohëse. Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi  shfaq bindje se ngrohja do të vazhdohet deri në orën një pas mesnate dhe se nuk do të ketë zvogëlim të temperaturës së ngrohjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle