0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

EMV prodhoi 12.634 MWh energji elektrike, përmbushet konsumi i amvisërive dhe konsumatorëve të vegjël

- SHA EMV dje prodhoi 12.634 MWh energji elektrike dhe me prodhimtarinë e saj plotësisht i përmbushi nevojat e amvisërive dhe konsumatorëve të vegjël.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle