0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

EMV nuk do të lidhë kontratë me “Shkup Veri” nëse nuk përmbushen obligimet e mëparshme

SHA EMV nuk do të lidhë kontratë për bashkëpunim afarist dhe teknik me SHA "Ngrohtorja" në falimentim, e cila është pronare shumicë e SHA "Shkup Veri", nëse nuk përmbushen obligimet nga marrëveshja e mëparshme për sezonin e kaluar të ngrohjes, njoftoi sot drejtori i përgjithshëm i EMV, Vasko Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle