0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

EMV i firmosi marrëveshjet me BEG, publikohen detaje

SHA EMV i firmosi marrëveshjet për bashkëpunim  afarist-teknik me tre subjekte juridike të Ballkan Enerxhi (Prodhimtari, Distribuim dhe Furnizim). Nga kompania kumtuan detaje nga marrëveshjet e  nënshkruara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle