0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

EMV gjatë 24 orëve të kaluara tërësisht i ka përmbushur nevojat e amvisërive dhe të konsumatorëve të vegjël

SHA EMV dje ka prodhuar 12.773 megavatë orë energji elektrike, me çka tërësisht i ka përmbushur nevojat e amvisërive dhe të konsumatorëve të vegjël.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle