0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

EMV: BERZH-i e vlerëson realizimin e suksesshëm të elektranës diellore Oslomej

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim në profilin e saj në Tuiter postoi një video të shkurtër nga elektrana fotovoltaike në REK Oslomej me mesazh se ky partner me renome i një numri të madh të kompanive vendore është krenar që është pionier në inovacionet në Maqedoninë e Veriut, informojnë nga SHA Elektranat e Maqedonisë Veriore - EMV.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle