0_Magazinë.Portal SQ

Eminem me rol në një episod në serialin “BMF” të Fifti Sent

Reperët Eminem dhe Fifti Sent do të bashkëpunojnë përsëri në një projekt të përbashkët, por këtë herë nuk ka të bëjë me muzikë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle