Botë SQBotë.Portal SQ

Emigrantët në Meksikë duhet të presin një seancë dëgjimi për të emigruar në SHBA

Administrata e presidentit amerikan Xho Bajden sërish do ta ndjek politikën kontraverse të Trampit sipas së cilës kërkuesit e azilit duhet të presin në Meksikë që të dëgjohen nga autoritetet emigruese amerikane, në pajtim me urdhërin e gjykatës federale, deklaruan sot përfaqësuesit zyrtar amerikan dhe meksikan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle