0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Emigrantët kanë depërtuar rrethojën në kufirin nga Bjellorusia drejt Polonisë

Dy grupe të mëdha të emigrantëve kanë arritur të depërtojnë nëpër rrethojën në kufirin midis Bjellorusisë dhe Polonisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle