0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Emigrantët e thyen rrethojën, forcat polake kanë përdorur gaz lot sjellës

Emigrantët të cilët gjenden në kufirin midis Polonisë dhe Bjellorusisë filluan ta presin rrethojën, në çka forcat polake të sigurisë u përgjigjën me gaz lotsjellës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle