0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Emërohet gjykatësi i ri porot, vazhdojnë gjykimet për “Titanik”, Toplik, “Talir”, dhe “Tenderë”

Pas emërimit të gjykatësit të ri porot një pjesë e lëndëve të ish Prokurorisë Speciale Publike, për në gusht dhe shtator janë caktuar terminë për mbajtjen e debateve kryesore për lëndët "Titanik", "Toplik", "Talir" dhe "Tenderë", kumtuan sot nga Gjykata Themelore Penale Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle