Futboll SQSport SQ

Emeri: Nuk u frikësuam nga Juventusi dhe treguam se jemi ekip i përgatitur

Trajneri i Vilarealit Unai Emeri i lavdëroi lojtarët e tij për lojën e mirë kundër Juventusit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle