Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

EMCS bllokoi profile në Tuiter për shkak të parashikimeve të rreme

Qendra sizmologjike mesdhetare (EMSC) kumtoi se prej mbrëmë ka bllokuar profile në Tuiter  të shfrytëzuesve për shkak të parashikimeve të rreme për tërmet, por edhe komente politike dhe fyese.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle