Evropë SQEvropë.Portal SQ

EMA: Personat e pavaksinuar janë më të goditurit nga vala e katërt e Kovid-19

Agjencia Evropiane e Barnave (EMA) në konferencë të rregullt për shtyp sot pasdite rikujtoi se Evropa tani është në valën e katërt të pandemisë së koronavirusit dhe se vaksinimi duhet të vazhdojë, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle