0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

EMA miratoi dy mjekime të reja kundër Kovid-19

Agjencia Evropiane e Barnave (EMA) dha dritë të gjelbërt për mjekime të reja anti-virusale kundër Kovid-19, "Ronapreve" dhe "Regkirona", njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle