Evropë SQEvropë.Portal SQ

EMA: Doza përforcuese për popullsinë e përgjithshme është hapi i ardhshëm

Agjencia Evropiane për Barna (EMA) e përsëriti rekomandimin e saj që të jepet dozë përforcuese nga vaksinat e Fajzerit dhe Modernës personave mbi 18 vjeç.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle