Futboll SQSport SQ

Elmas: Në Armeni shkojmë për të fituar

Përfaqësuesja e futbollit të Maqedonisë së Veriut ka vazhduar përgadidtjet për dy ndeshjet e fundit të kualifikimeve të Kupës Botërore 2023 kundër Armenisë (11 nëntor) dhe Islandës (14 nëntor).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle