0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

“Ekspozitë pa emër” në sheshin e Tetovës dhe të Gostivarit

Në sheshin "Iliria" në Tetovë në ora 11.00 dhe në Gostivar në ora 15:00 sot do të prezantohet "Ekspozita pa emër" e Qendrës për Mundësi të Barabarta "Mollëkuqja".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle