0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Ekspozitë ekologjike – Të rinjtë për një Tetovë të pastër

Shoqata Multikultura - Tetovë në bashkëpunim me artistët e rinj nga qyteti organizoi ekspozitë të fotografive dhe vizatimeve artistike përkushtuar ekologjisë me qëllim që përmes artit të propozohen zgjidhje për disa probleme ekologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle