0_Maqedoni.Portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQShoqëri SQ

Ekspozitë e pavarur “Fragment” e grafikëve nga Shqipe Mehmeti

Prej sot e deri të premten në Galerinë artistike Tetovë do të ekspozohen veprat e artistes Shqipe Mehmeti,  artiste e grafikëve. Autorja është nga Kërçova, e cila deri më tani ka realizuar 28 ekspozita të ngjashme dhe shumë prezantime grupore të veprave artistike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle