Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Eksperti: Kërkesa e Rusisë nuk është befasuese, kjo është pjesë e fjalimit agresiv të Kremlinit

Eksperti i njohur bullgar për mbrojtje, profesori Todor Tagarev komentoi se kërkesa e Rusisë për tërheqjen e NATO-s nga Bullgaria dhe Rumania nuk është befasuese, por është pjesë e valës së kërkesave të Kremlinit, në javët dhe muajt e fundit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle