0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Eksperti amerikan për sajber sigurinë do ta këshillojë Ministrinë e Mbrojtjes

Në Ministrinë e Mbrojtjes prej sot do të angazhohet këshilltari amerikan për sajber siguri, Frank Ranero, ekspert shumëvjeçar në këtë fushë, si pjesë e bashkëpunimit dhe partneritetit strategjik me SHBA-në.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle