0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Ekspertët nga Mjekësia ligjore dhe fusha e psikiatrisë dëshmuan në gjykimin për vrasjen e Denis Tot

Me dhënien e dëshmive nga Prokuroria, në Gjykatën Themelore Penale Shkup sot vazhdoi procedura dëshmuese për rastin me vrasjen e hendbollistit kroat Denis Tot, i cili u rrah për vdekje para një diskoteke në Parkun e qytetit në Shkup. Në seancën e sotme dëshmuan dy ekspertë nga Mjekësia ligjore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle