0_Sport,Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQSport SQSport.Slajder SQ

Ekipi Olimpik i Maqedonisë së Veriut gati për LOD Pekin 2022

Ana Cvetanovska, Dardan Dehari dhe Stavre Jada janë të gatshëm për Lojërat Olimpike Dimërore Pekin 2022. Në konferencën e sotme për media të Komitetit Olimpik të Maqedonisë së Veriut ata i ndanë emocionet dhe pritshmëritë e tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle