0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ekipi i Maqedonisë së Veriut në Komisionin për Çështje Historike do të informojë për zgjidhjet për kremtimet e përbashkëta dhe për tekstet shkollore

Ekipi i Maqedonisë së Veriut në Komisionin Dypalësh Multidisiplinor për Çështje Historike dhe Arsimore me Bullgarinë sot do të mbajë brifing në hapësirat e Ministrisë së Punëve të Jashtme në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle