0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQ

Ekipi i DMSH-së për shuarjen e zjarreve në Koçan dhe Nagorniçan të Vjetër

Ekipet e Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim janë në terren dhe po përballen me shuarjen e zjarrit në Koçan, publikoi mbrëmë vonë DMSH.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle