Basketboll SQKRIZA RUSO-UKRAINASESport SQ

Ekipet ruse të përjashtuara nga Euroliga dhe Eurokupa

Kryesia e basketbollit të Euroligës i ka suspenduar klubet ruse nga pjesëmarrja në turne nën kujdesin e kësaj organizate.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle