0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Ekipet e NP “Ujësjellësi dhe Kanalizime” intervenuan në më shumë lokacione

NP “Ujësjellësi dhe Kanalizime” – Shkup kumtoi se ekipet e tyre në periudhën prej 14 shkurtit deri më 20 shkurt përskaj inspektimeve të rregullta në teren dhe aktiviteteve të punës, intervenuan në disa lokacione në qytet, me qëllim të furnizimit me ujë cilësor dhe pa ndërprerje për shkupjanët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle