Ballkan SQBallkan.portal SQ

Egrliq: Është për të ardhur keq që BeH nuk është në mini Shengen

Kryetari i Odës së jashtme të tregtisë së Bosnjë dhe Hercegovinës, Ahmet Egrliq deklaroi se është një dëm i madh për BeH-në që nuk është nënshkruese e Marrëveshjes së Shengenit, gjegjësisht nismës Ballkani i Hapur për krijimin e një hapësire të vetme ekonomia në rajon.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle